IMG E9318
Titanium dámsky náramok s doplnkom "pirat skull" - byčie oko, modré a hnedé tygrie oko
€25

Titanium náramok vyrobený z kameňa byčie oko, modré a hnedé tygrie oko, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym strieborným komponentom "pirat skull" Tigrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň.Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Býčie oko prírodný polodrahokam je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo.

Skladom 
Kód: 551/15
IMG E9327PNG
Novinka
Titanium dámsky náramok s doplnkom "pirat skull" - byčie oko, rubin v zoisite
€25

Titanium náramok vyrobený z kameňa howlit a hematit, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym mosadznym komponentom "pirat skull" Rubín je kameň bohatstva a ochrany. Představuje silu a energiu. Uvádza do rovnováhy činnosť srdcovej čakry. Podnecuje túžbu po živote a sexuálnu aktivitu. Zaháňa strach, smútok a negatívne myšlienky.  Zaisťuje kludný spánok. Býčie oko prírodný polodrahokam je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo.

Skladom 
Kód: 554/15
IMG E9315
Titanium dámsky náramok s doplnkom "pirat skull" - hnede tygrie oko, bruseny onyx
€27

Titanium náramok vyrobený z kameňa hnede tygrie oko a  bruseny onyx, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym mosadznym komponentom "pirat skull" Onyx legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne. Tygrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň. Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach.

Skladom 
Kód: 557/15
IMG E9324PNG
Titanium dámsky náramok s doplnkom "pirat skull" - howlit, hematit
€27

Titanium náramok vyrobený z kameňa howlit a hematit, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym strieborným komponentom "pirat skull" Howlit je kameňom všetkých znamení zverokruhu. Má priaznivé účinky na dušu, upokojuje celé telo a je veľmi účinný v boji proti stresu. Prináša pokoj do každodenných starostí človeka.Hematit kameň môžeme nazvať aj ako "kameň rozumu". Pomáha nám sústrediť sa, vyvažovať telo, myseľ a ducha. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco.

Skladom 
Kód: 542/15
IMG E9323PNG
Novinka
Titanium dámsky náramok s doplnkom "pirat skull" - modré tygrie oko, lapis lazuli
€28

Titanium náramok vyrobený z kameňa modré tygrie oko a lapis lazuli, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym strieborným komponentom "pirat skull" Lapis lazuli kameň je zmesou niekoľkých druhov minerálov a jeho sýto-tmavo modrú farbu mu dodáva sodalit. Už v starovekom Egypte sa tento kameň považoval za posvätný. Egypťania v ňom mali vieru nekonečnej energie nočnej oblohy a hviezd. Tygrie oko posilňuje imunitný systém človeka a dodáva energiu pri pocitoch slabosti a vyčerpania. Taktiež sa považuje za kameň, ktorý prináša šťastie a priťahuje bohatstvo.

Skladom 
Kód: 548/15
5 položiek celkom