Kód: 354/70

Titanium pánsky náhrdelník- býčie oko,hnedé a modré tigrie oko,matný ónyx, Terminátor

1 hodnotenie
€129
Skladom
Variant:

Titanium náhrdelník vyrobený z kameňa hnedé a modré tigrie oko, býčie oko a matný  ónyx, veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym mosadzným odliatkom Terminátor , ktorý je ručne dočisťovaný v limitnej sérií .

Tigrie oko posilňuje imunitný systém človeka a dodáva energiu pri pocitoch slabosti a vyčerpania. Taktiež sa považuje za kameň, ktorý prináša šťastie a priťahuje bohatstvo. Býčie oko prírodný polodrahokam je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Pomáha s odbúraním závislostí na druhých ľuďoch.  Ónyx legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež ako afrodiziakum. Mosadzný odliatok Terminátor je filmová postava kybernetický android maskovaný ako ľudská bytosť poslaný späť v čase aby spáchal atentát na  Sarah Connor.


Kategória: Pánsky náhrdelník
  • kvalitný a ručne skompletovaný náhrdelník z prírodného kameňa - hnedé a modré tigrie oko, býčie oko a matný  ónyx 10mm
  • zdobený originálnym mosadzným komponentom Terminátor v limitovanej sérii
  • originálny dizajn Titanium
  • veľkosť podľa želania
  • odolné 1mm naťahovacie lanko
  • bezpečne uložený v Titanium  krabičke