Kód: 354/75 354/90 354/60 354/65 354/70 Zvoľte variant

Titanium pánsky náhrdelník- býčie oko,hnedé a modré tigrie oko,matný ónyx, Terminátor

2 hodnotenia
€114 €136 €90 €98 €106 od €90
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Titanium náhrdelník vyrobený z kameňa hnedé a modré tigrie oko, býčie oko a matný  ónyx, veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym mosadzným odliatkom Terminátor , ktorý je ručne dočisťovaný v limitovanej sérii.

Tigrie oko posilňuje imunitný systém človeka a dodáva energiu pri pocitoch slabosti a vyčerpania. Taktiež sa považuje za kameň, ktorý prináša šťastie a priťahuje bohatstvo

Býčie oko je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Pomáha s odbúraním závislostí na druhých ľuďoch.

Ónyx ako legenda hovorí, vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež ako afrodiziakum.

Mosadzný odliatok Terminátor je filmová postava kybernetický android maskovaný ako ľudská bytosť poslaný späť v čase, aby spáchal atentát na  Sarah Connor.

Kategória: Pánsky náhrdelník
  • kvalitný a ručne skompletovaný náhrdelník z prírodného kameňa - hnedé a modré tigrie oko, býčie oko a matný  ónyx 10mm
  • zdobený originálnym mosadzným komponentom Terminátor v limitovanej sérii
  • originálny dizajn Titanium
  • veľkosť podľa želania
  • odolné 1mm naťahovacie lanko
  • bezpečne uložený v Titanium  krabičke