trendové módne náramky s titánovou korálkou

Titanium pánsky náramok - hematit, onyx leskly/matny, mramor
Titanium pánsky náramok - hematit, onyx leskly/matny, mramor
€40

POSLEDNÝ KUS! Titanium náramok vyrobený z kameňa brúsený/matný ónyx ,hematit a mramor veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare členeného válčeka. Onyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu,  vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru. Hematit kameň môžeme nazvať aj ako "kameň rozumu". Pomáha nám sústrediť sa, vyvažovať telo, myseľ a ducha. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco. Mramor Pomáhá nám hladať možnosti riešenia problémov, a prekonávať rezignáciu. Pomáhá získať rovnováhu a spokojnosť.

Skladom 
Kód: 458/18
Titanium pánsky náramok - howlit, lesklý ónyx
Titanium pánsky náramok - howlit, lesklý ónyx
€44

Titanium náramok vyrobený z kameňa howlit, lesklý ónyx veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare členeného válčeka so zlatým prúžkom. Howlit je kameňom všetkých znamení zverokruhu. Má priaznivé účinky na dušu, upokojuje celé telo a je veľmi účinný v boji proti stresu. Prináša pokoj do každodenných starostí človeka. Onyx legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne.    

Skladom 
Kód: 129/19
Titanium pánsky náramok - matne tygrie oko, lesklý ónyx,zeleny aventurin
Titanium pánsky náramok - matne tygrie oko, lesklý ónyx,zeleny aventurin
€44

Titanium náramok vyrobený z kameňa ónyx, tygrieho oka a zeleneho aventurinu veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom.  Onyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu,  vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru. Aventurín zelený býva označovaný ako „kameň šťastia a príležitosti“, dodáva zdravé sebavedomie, trpezlivosť, znižuje tvrdohlavosť a pomáha hlbšie pochopiť podstatu vecí. Tygrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň. Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach.    

Skladom 
Kód: 449/18
Titanium pánsky náramok - obrázkovy jaspis,lávový kameň
Titanium pánsky náramok - obrázkovy jaspis,lávový kameň
€44

Titanium náramok vyrobený z kameňa obrázkový jaspis a lávový kameň veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare vrúbkovaného válčeka. Jaspis je  prírodný polodrahokam . Prináša pokoj, oporu a pomoc v strese. Jaspis je silný ochranný kameň, ktorý pohlcuje negatívne energie a dodáva odvahu na naplnenie všetkých zámerov. Pomáha pri riešení konfliktov a privoláva šťastie. Lávový kameň je silným ochranným kameňom, pomáha odrážať fyzické aj psychické útoky a navracia ich späť k ich pôvodcovi. Lávový kameň rozvíja fantáziu, aktivuje logické myslenie a dodáva nám sebadôveru. Do nášho života vnáša harmóniu, rovnováhu, ale aj cieľavedomosť.

Skladom 
Kód: 488/18
Titanium pánsky náramok - byčie oko, lavovy kamen
Titanium pánsky náramok - byčie oko, lavovy kamen
€45

POSLEDNÝ KUS! Titanium náramok vyrobený z kameňa byčie oko a lávový kameň, veľkosť kameňa je 12 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom. Býčie oko prírodný polodrahokam je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Lávový kameň je silným ochranným kameňom, pomáha odrážať fyzické aj psychické útoky a navracia ich späť k ich pôvodcovi. Lávový kameň rozvíja fantáziu, aktivuje logické myslenie a dodáva nám sebadôveru. Do nášho života vnáša harmóniu, rovnováhu, ale aj cieľavedomosť.

Skladom 
Kód: 461/18
Titanium pánsky náramok - howlit, lesklý ónyx
Titanium pánsky náramok - howlit, lesklý ónyx
€45

Titanium náramok vyrobený z kameňa howlit, lesklý ónyx veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare členeného válčeka so zlatým prúžkom. Howlit je kameňom všetkých znamení zverokruhu. Má priaznivé účinky na dušu, upokojuje celé telo a je veľmi účinný v boji proti stresu. Prináša pokoj do každodenných starostí človeka.Onyx legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne.

Skladom 
Kód: 401/19
Titanium pánsky náramok - lesklý ónyx, obrázkový jaspis
Titanium pánsky náramok - lesklý ónyx, obrázkový jaspis
€45

Titanium náramok vyrobený z kameňa obrázkový jaspis a lesklý onyx veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare náboja. Jaspis je  prírodný polodrahokam . Prináša pokoj, oporu a pomoc v strese. Jaspis je silný ochranný kameň, ktorý pohlcuje negatívne energie a dodáva odvahu na naplnenie všetkých zámerov. Pomáha pri riešení konfliktov a privoláva šťastie. Onyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu,  vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru.

Skladom 
Kód: 512/18
Titanium pánsky náramok - jadeit, hematit a matný onyx
Titanium pánsky náramok - jadeit, hematit a matný onyx
€46

Titanium náramok vyrobený z kameňa  jadeit, hematit a matný onyx veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare náboja. Jadeit je spojený so srdečnou čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu starostlivosti o rodinu. Jedná sa o ochranný kameň, ktorý udržuje svojho nositeľa mimo nebezpečenstva a vnáša do jeho života harmóniu. Jadeit priťahuje šťastie a priateľstvo. Hematit kameň môžeme nazvať aj ako "kameň rozumu". Pomáha nám sústrediť sa, vyvažovať telo, myseľ a ducha. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco. Onyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu,  vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru.

Skladom 
Kód: 584/17
t8
Titanium pánsky náramok - lávový kameň, achát krajkový
€47

Titanium náramok vyrobený z kameňa achát krajkový, lávový kaneň veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare náboja vo farebnej variante náramku. Krajkový achát je polodrahokam patrí elementu vody. Zaisťuje nám pokoj a prináša šťastie. Odstraňuje pocity starých krívd, zbavuje stresu a zmierňuje hádky v domácnosti alebo rodine. Zaisťuje nám veľkú oporu a napomáha čerpať z nekonečného zdroja sily.  Lávový kameň je silným ochranným kameňom, pomáha odrážať fyzické aj psychické útoky a navracia ich späť k ich pôvodcovi. Lávový kameň rozvíja fantáziu, aktivuje logické myslenie a dodáva nám sebadôveru. Do nášho života vnáša harmóniu, rovnováhu, ale aj cieľavedomosť.      

Skladom 
Kód: 87/19
t9
Titanium pánsky náramok - tigrie oko hnedé a zelené,matný onyx
€47

Titanium náramok vyrobený z kameňa tigrie oko hnedé , zelené a matný ónyx veľkosť kameňa je 12 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare valčeka  vzorom vo farebnej variante náramku. Tigrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň. Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Onyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu,  vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru.    

Skladom 
Kód: 66/19
Titanium pánsky náramok - unakit, zelené tygrie oko
Novinka
Titanium pánsky náramok - unakit, zelené tygrie oko
€48

Titanium náramok vyrobený z kameňa unakit, zelené tygrie oko veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare náboja. Unakit sa považuje za kameň osobného rastu, odstraňuje všetky druhy emocionálnych blokov a navodzuje pocity pokoja a mieru. Tygrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň. Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach.

Skladom 
Kód: 581/17
Titanium pánsky náramok - larkvit,lávový kameň
Titanium pánsky náramok - larkvit,lávový kameň
€49

Titanium náramok vyrobený z kameňa larkvit a lávový kameň veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare členeného válčeka. Lávový kameň je silným ochranným kameňom, pomáha odrážať fyzické aj psychické útoky a navracia ich späť k ich pôvodcovi. Lávový kameň rozvíja fantáziu, aktivuje logické myslenie a dodáva nám sebadôveru. Do nášho života vnáša harmóniu, rovnováhu, ale aj cieľavedomosť.

Skladom 
Kód: 485/18
Hore
Ďalšie produkty
14 položiek celkom