Novinka Tip
Kód: 482/16 482/17 482/18 482/19 Zvoľte variant

Titanium dámsky náramok s lesknúcim krištáľom v tvare srdca od spločnosti Swarovski® onyx,byčie oko,tygrie oko zelene/hnede/modre

Neohodnotené
€40
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Titanium náramok exkluziv vyrobený z kameňa  onyx, byčie oko, tygrie oko doplnený lesknúcim krištálom v tvare srdca od spoločnosti  Swarovski® .

Onyx legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne.

Tigrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň.Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo.

Býčie oko  prírodný polodrahokam je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Pomáha s odbúraním závislostí na druhých ľuďoch.