Najpredávanejšie

IMG E9318
Titanium detský náramok s doplnkom "pirat skull" - býčie oko, modré a hnedé tigrie oko
€25

Titanium náramok je vyrobený z kameňa býčie oko, modré a hnedé tigrie oko, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym strieborným komponentom "pirat skull" Tigrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň. Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu. Býčie oko je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu.

Skladom 
Kód: 551/15
IMG E9327PNG
Titanium detský náramok s doplnkom "pirat skull" - býčie oko, rubín v zoisite
€25

Titanium náramok vyrobený z kameňa rubín a býčie oko, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym mosadzným komponentom "pirat skull" Rubín je kameň bohatstva a ochrany. Predstavuje silu a energiu. Uvádza do rovnováhy činnosť srdcovej čakry. Podnecuje túžbu po živote. Zaháňa strach, smútok a negatívne myšlienky.  Zaisťuje kľudný spánok. Býčie oko je kameňom vitálnej energie. Posilňuje sebadôveru, pamäť a koncentráciu. Prináša motiváciu, povzbudzuje a chráni pred nebezpečenstvom. Podporuje tok energie v tele a dodáva silu.

Skladom 
Kód: 554/15
IMG E9315
Titanium detský náramok s doplnkom "pirat skull" - hnedé tigrie oko, brúsený ónyx
€25

Titanium náramok vyrobený z kameňa hnedé tigrie oko a  brúsený ónyx, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym mosadzným komponentom "pirat skull" Ónyx  ako legenda hovorí, vznikol, keď boh lásky,  Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Tigrie oko je prírodný polodrahokam  a  ochranný kameň. Varuje pred samoľúbosťou a napomáha konať na základe rozumu namiesto citov. Chráni pred všetkými formami nebezpečenstva. Pomáha pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach.

Skladom 
Kód: 557/15
IMG E9324PNG
Titanium detský náramok s doplnkom "pirat skull" - howlit, hematit
€25

Titanium náramok vyrobený z kameňa howlit a hematit, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym strieborným komponentom "pirat skull" Howlit je kameňom všetkých znamení zverokruhu. Má priaznivé účinky na dušu, upokojuje celé telo a je veľmi účinný v boji proti stresu. Prináša pokoj do každodenných starostí človeka.Hematit môžeme nazvať aj ako "kameň rozumu". Pomáha nám sústrediť sa, vyvažovať telo, myseľ a ducha. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco.

Skladom 
Kód: 542/15
IMG E9323PNG
Titanium detský náramok s doplnkom "pirat skull" - modré tigrie oko, lapis lazuli
€25

Titanium náramok vyrobený z kameňa modré tigrie oko a lapis lazuli, veľkosť kameňa je 8mm , doplnený originálnym strieborným komponentom "pirat skull" Lapis lazuli kameň je zmesou niekoľkých druhov minerálov a jeho sýto-tmavo modrú farbu mu dodáva sodalit. Už v starovekom Egypte sa tento kameň považoval za posvätný. Egypťania v ňom mali vieru nekonečnej energie nočnej oblohy a hviezd. Tigrie oko posilňuje imunitný systém človeka a dodáva energiu pri pocitoch slabosti a vyčerpania. Taktiež sa považuje za kameň, ktorý prináša šťastie.

Skladom 
Kód: 548/15
5 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie