Kód: 372/75 372/90 372/60 372/65 372/70 Zvoľte variant

Titanium dámsky náhrdelník s lesknúcim krištáľom v tvare lebky od spločnosti Swarovski® ,matný ónyx, lapis lazuli brúsený, hematit, akvamarín

1 hodnotenie
€118 €136 €93 €101 €109 od €93
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Titanium náhrdelník  vyrobený z kameňa matný ónyx, hematit, akvamarín, lapis lazuli brúsený vo veľkosti 8 mm, doplnený lesknúcim krištáľom v tvare lebky od spoločnosti  Swarovski® a  originálnym titanovým komponentom v tvare striebornej korálky s vyznačeným logom Titanium.

Ónyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru.

Lapis lazuli je zmesou niekoľkých druhov minerálov a jeho sýto-tmavo modrú farbu mu dodáva sodalit. Lapis lazuli je kameňom, ktorý účinne chráni pred psychickými útokmi všetkého druhu a blokuje všetku negatívnu energiu.

Akvamarín  je prírodný polodrahokam tzv.  kameň vody, ktorý so sebou prináša pokoj, ticho a očistu. Pomáha v prietoku komunikácie a seba vyjadrenia a majiteľovi dodáva odvahu a pocit zodpovednosti. Používa sa ako talizman na cesty.

Hematit môžeme nazvať aj ako "kameň rozumu". Pomáha nám sústrediť sa, vyvažovať telo, myseľ a ducha. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco.

Tvar lebky SCULL BEAD Swarovski® Elements je unikátny majstrovský kúsok jemne vybrúsený z jedného kusu krištáľu, odkazuje na temný pôvab starých kultúr.

Kategória: Dámsky náhrdelník
  • kvalitný a ručne skompletovaný náhrdelník z prírodných  kameňov - matný ónyx , akvamarín, lapis lazuli , hematit   8mm
  • zdobený originálnym komponentom v tvare lebky od spoločnosti Swarovski®
  • titánová korálka strieborná vyznačená logom spoločnosti
  • originálny dizajn Titanium
  • veľkosť podľa želania
  • odolné 0,8 mm naťahovacie lanko
  • bezpečne uložený v Titanium  krabičke