Novinka
Kód: 626/75 626/90 626/60 626/65 626/70 Zvoľte variant

Titanium dámský náhrdelník - aquamarin, howlit, onyx, tyrkys, hematit

Neohodnotené
€88
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Titanium náhrdelník vyrobený z kameňa aquamarin, howlit, tyrkys, hematit, onyx, veľkosť kameňa je 10 mm, doplnený originálnym titanovým komponentom v tvare náboja vo farebnej variante kameňa.

Howlit má priaznivé účinky na dušu, upokojuje celé telo a je veľmi účinný v boji proti stresu. Prináša pokoj do každodenných starostí človeka.

Hematit kameň môžeme nazvať aj ako "kameň rozumu". Pomáha nám sústrediť sa, vyvažovať telo, myseľ a ducha. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco.

Akvamarín  je prírodný polodrahokam  kameňom vody, ktorá so sebou prináša pokoj, ticho a očistu. Pomáha v prietoku komunikácie a sebavyjadrenia a majiteľovi dodáva odvahu a pocit zodpovednosti. Používa sa ako talizman na cesty.

Onyx je tajomný čierny kameň pod vplyvom Saturnu,  vedie nás k vážnosti, cieľavedomosti a sebakontrole. Podľa tradície podporuje koncentráciu a pokoru.

Tyrkysový jaspis regalit   je prírodný farbený polodrahokam , ktorý nás prepája s duchovným svetom a prehlbuje spojenie s naším duchovným Ja.  Navodzuje pocit bezpečia a čistých myšlienok a zaháňa pocity strachu.

Kategória: Dámsky náhrdelník